Masz pytanie? Zadzwoń do nas już teraz:
601-455-945
Znajdź nas w social media:
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Informacje o firmie

JSK-HOLZ

Od 20 lat jestem kierowcą w transporcie międzynarodowym i wiem jak ciężko jest stworzyć sobie choć odrobinę normalności w kabinie ciężarówki.

Często musimy dojeżdżać do samochodów busami po kilkanaście godzin i w kilka osób a co z tym się wiąże jest bardzo ograniczona przestrzeń i ciężko zabrać cokolwiek prócz najpotrzebniejszych rzeczy i jedzenia, żeby starczyło nam na kilka tygodni.

W dawniejszych czasach przeważnie jeździło się przydzielonymi przez firmę samochodami przez kilka lat i nie było problemu z zagospodarowaniem sobie kabiny tak jak się chciało. Te czasy minęły a przez kilkanaście dni trzeba jakoś funkcjonować w kabinie, mieć na czym zjeść, wypełnić dokumenty czy w wygodnej pozycji popracować na laptopie.

Nie wspomnę o podwójnych obsadach, które w ogóle mają problem z wpakowaniem się do kabiny. To były poniekąd inspiracją dla mnie, bo ostatni rok jeździłem na cargo między lotniskami Europy. Specyfika tej pracy jest taka, że 80% samochodów ma podwójną obsadę i widziałem jak mają ciężko zjeść normalnie posiłek, bo jeśli jest jeszcze możliwość zjedzenia na miejscu pasażera to po stronie kierowcy jest to bardzo utrudnione. Brak niepotrzebnych elementów sprawia, że stolik możemy schować pod materac. Jest to jeden element wykonany z wytrzymałej sklejki pierwszej klasy.

Przypomniałem sobie wówczas mój stolik, który musiałem wymyśleć w czasie studiowania 20 lat temu. Jeździłem wówczas na tygodniowe trasy na unie i studiowałem weekendowo jednocześnie i potrzebowałem czegoś na czym będę mógł robić rysunki techniczne. W Scanii nie było zbytniej możliwości a półka pod szybą miała za małą powierzchnię, wiec zrobiłem stolik na kierownicę, który sprawdził się w 100%.

Mimo tego, że dużo osób komentując moje stoliki na kierownicę pisze, że miejsce kierowcy służy tylko do jazdy a resztę czasu spędza się na miejscu pasażera, to czemu nie wykorzystywać udogodnień do poprawy swojej pracy jak i zdrowia. Miejsce kierowcy jest ergonomicznie stworzone pod budowę człowieka i nie musimy pracując przy komputerze nienaturalnie wyginać się (nie mówię tu o zwykłym zabijaniu czasu pijąc piwo i oglądając film za filmem). Mamy różne pasje a stolik sprawia, że czujemy się jak byśmy pracowali w wygodnym fotelu biurowym z idealnie dopasowanym biurkiem.

Samo spożywanie posiłków staje się dużo wygodniejsze, bo powierzchnia stolika jest bardzo duża. Poprzez doregulowanie fotela w pionie stwarzamy sobie warunki jak przy domowym stole.

Projekt rozpocząłem na wiosnę i stworzyłem stronę facebook https://www.facebook.com/jskholz i postanowiłem, że będę basować na zdjęciach od klientów, bo to oni są najlepszą reklama. To co robimy - robimy dla nas kierowców.

Projekt bardzo mnie zaskoczył, ponieważ na kilka tysięcy sprzedanych stolików były same pozytywne reakcje i to był dla mnie największą nagrodą. Pojawia się dużo krytyki, ale tak naprawdę ktytykują tylko osoby, które nie miały naszego produktu.

Ze względu na naturalny charakter materiałów z jakich jest wykonany produkt (drewno) odcień, ilość sęków oraz wzór słojów jest indywidulany dla każdej sztuki :)

Powierzchnia każdej deski jest olejowana bezwonnym preparatem co pozwala zaimpregnować drewno. Dodatkowo brak lakieru pozwala na łatwą i szybką renowację we własnym zakresie.

Wszelkie zabrudzenia wystarczy przemyć wodą z płynem do mycia naczyń i wysuszyć. Jeżeli myta powierzchnia stanie się szorstka zalecamy przetarcie powierzchni bloczkiem polerskim (180).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl